Přestat kouřit ještě nikdy nebylo tak snadné!

Chcete přestat kouřit lehce a radostně?

Bez náhražek a podpůrných prostředků?

S šestiměsíční garancí vrácení peněz?

Brzy tu pro Vás spustíme jedinečný online program!

Chcete být mezi prvními, kdo se o něm dozví?

Vyplňte formulář níže a my vám dáme vědět.

Děkujeme a těšíme se na Vás!

Dostanete upozornění na spuštění nového webu a z odběru informací se následně můžete kdykoli odhlásit. Toto rozhodně neni spam.

PROČ TRVÁ ONLINE TRÉNINK NOVÝ DECH 21 DNÍ?

 • Nové neuronové spoje
  Zhruba 21 dní trvá, než se vytvoří nové neuronové spoje v mozku. A potřeba kouřit je jen z menší části fyzická závislost, z větší části se jedná o mozkový program, který je potřeba změnit. V rámci tréninku si tento kuřácký program změníte na nekuřácký, vytvoří se vám nové neuronové dráhy. Nebudete už mít potřebu kouřit, když budete típat svou poslední cigaretu.
 • Léčba závislosti si žádá svůj čas
  Je potřeba, abyste si uvědomili vážnost situace. Kuřácká závislost je drogová závislost, je to narkomanie, je to nemoc s mezinárodním číslem diagnózy F17. Kouřili jste leta, tak věnujte tři týdny tomu, abyste přestali. 21denní trénink vám umožní přistoupit k odvykání zodpovědně. To neznamená, že to nebude často sranda, znamená to, že vyléčení své drogové závislosti věnujete patřičnou pozornost a energii, která se vám dlouhodobě vyplatí.
 • Zvýšení pravděpodobnosti úspěchu
  Tím, že věnujete odvykání kouření svou pozornost pravidelně každý den po tři týdny, zvyšujete pravděpodobnost úspěchu, že budete už trvale nekuřákem na více než 80 %. Při jednodenních sezeních a seminářích používajících tuto metodu je úspěšnost "jen" kolem 50 %. Což je stále hodně oproti 30% úspěšnosti, která vás čeká při kombinaci návštěv lékařské poradny a braní léků-oblbováků na přestání kouření.
 • Záruka dlouhodobé účinnosti
  Lépe se vám vstřebávají informace po menších dávkách, každý den trochu, než při velkém množství najednou. Kdybych vám naservíroval celý trénink v jednom dni, nejspíš přestanete kouřit, ale nezaručím vám, že navždy, protože mnohé si nebudete vědomě pamatovat. Proto vám mohu dát půlroční garanci vrácení peněz - na rozdíl od jednodenních kurzů, které vám dávají jen dvouměsíční.
 • Protože online si to můžeme dovolit
  Je nepravděpodobné, že byste měli čas, chuť a peníze se se mnou scházet denně třeba i jen 14 dní, abyste přestali kouřit. To by vám váš kuřácký démon omlátil o hlavu jako totální nesmysl. Proto se sezení dělají jednodenní, nebo opakovaně po dlouhých intervalech. Jenže jejich úspěšnost je mnohem nižší. Jelikož tato metoda nevyžaduje osobní kontakt, můžeme si dovolit se setkávat 21 dní v řadě za sebou. Přes internet.

Nestůjte na břehu, naskočte na vlnu!

21 denní online trénink Nový Dech

pomohl přestat kouřit už

125 kuřákům!

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY Z BLOGU, K ZAMYŠLENÍ, INSPIRACI A MOTIVACI:

Nebyla jsem velký kuřák, ale měla jsem právě jenom ty speciální cigarety, cca 5 denně. O to…
Celý článek
Rád bych upozornil na web "Nekuřátka", který pomáhá dětem přestat kouřit, případně je informovat o kouření, pokud…
Celý článek
Jak těžké bude pro vás projít fází odvykání? Jak silný budete mít absťák? Odpovědět vám pomůže tento…
Celý článek

CHCETE DÁT ONLINE TRÉNINK "NOVÝ DECH" JAKO DÁREK?

Víte o někom z vašich blízkých, kdo chce přestat kouřit nebo se o to marně pokoušel? Nebo chcete, aby někdo, na kom vám záleží, přestal kouřit? Pomožte mu, ukažte mu cestu tím, že mu koupíte online trénink Nový dech jako dárek! Dostanete e-mailem originální dárkový poukaz, který můžete dát své blízké či svému blízkému například pod stromeček.

Objednejte si 21 denní online trénink a v prodejním formuláři napište do pole Poznámka "dárkový poukaz". Jakmile dorazí vaše platba, dostanete e-mailem jak dárkový poukaz, tak přístupové heslo do členské sekce, které darujete spolu s dárkovým poukazem. Objednávku můžete udělat ZDE.

Dárkový poukaz dostanete e-mailem ve variantě pro muže i pro ženu, stačí podepsat

90 % KUŘÁKŮ

Téměř všichni kuřáci chtějí nebo někdy chtěli přestat kouřit. Tři čtvrtiny kuřáků se o to alespoň jednou pokusily.

75 % KUŘÁKŮ

Z těch, co přestali, uspěla jen čtvrtina. 75 % kuřáků, kteří se pokoušeli přestat, selhalo a opakovaně selhává dál.

100 % KUŘÁKŮ

Přitom všichni kuřáci, tedy 100 % včetně vás, zvládne přestat kouřit poměrně snadno, když 1) chce a 2) ví, jak na to. JÁ VÍM, JAK NA TO. CHTÍT MUSÍTE VY!

Pokud ve vás videa probudila touhu přestat kouřit svépomocí, podpořím vás a dám vám k dispozici ještě více rad v ebooku. Mým cílem je, aby maximum kuřáků přestalo kouřit. Přeju vám hodně radosti! Ebook si stáhněte zde:

Kdo jsem, abyste se vydali se mnou na cestu ke svobodě od cigaret? Nejsem lékař, terapeut ani prodavač návodů. Jsem bývalý kuřák, který po mnoha neúspěšných pokusech narazil na takovou pecku, že se o ni musí podělit! Podívejte se na:

Jestli vás zaujal můj online trénink a chcete ho nabídnout dalším kuřákům, které znáte, pak vám nabízím provizi za propagaci. Ať už kouříte, či nikoli, můžete se stát mým propagačním partnerem. Klikněte pro víc informací: