Jak típnout poslední cigaretu lehce,
radostně a bez stresu?

Zapojte se do online odvykačky metodou pochopení. Odhalíte, že kouření je jeden velký podvod. A pak s ním skoncujete. Lehce, příjemně, bez náhražek. Nadobro!

"Můj kuřácký kašel byl už dost protivný mé ženě i mně, ale co bylo vážně špatný, moje 22 měsíční holčička mě začala napodobovat. Už u čtvrtého dne jsem věděl, že přestanu kouřit, a postupem času jsem si natrénoval, jak to zvládnu."

Kamil Seďa, 36 let, šéfkuchař, 30 až 40 cigaret denně

Nedaří se vám přemoci kouření, i když se moc snažíte? Máte před sebou některou z těchto pastí?

 • Strach, že vám to vůle nedovolí a selžete?
 • Řešíte kouřením emoční stresy, osobní a vztahové problémy?
 • Cigarety vám pomáhají ustát stres v práci?
 • Nedovedete si představit posezení s přáteli bez zapálení?
 • Bojíte se, že v kuřáckém kolektivu nebo rodině neobstojíte?
 • Je pro vás kouření železný zvyk?
 • Děsíte se, že vás stesk po cigaretě zase dostane?

Nejste v tom sami!

Už jste byli rozhodnutí, že s kouřením přestanete, zkusili jste to, ale za pár dní nebo měsíců vás chuť na popotáhnutí přemohla? Nejste ani první, ani poslední.

Já bych vám o tom mohl vyprávět – sám jsem 20 let pravidelně kouřil krabku denně. Zkoušel jsem s tím seknout nesčetněkrát a každý neúspěšný pokus víc a víc podkopával mé sebevědomí.

Já bych vám o tom mohl vyprávět – sám jsem 20 let pravidelně kouřil krabku denně. Zkoušel jsem s tím seknout nesčetněkrát a každý neúspěšný pokus víc a víc podkopával mé sebevědomí.

Nad svým prokouřeným životem jsem zlomil hůl.
Stále jsem za to rád

Trvalo to 20 let. Více než 7 300 dní s cigaretou v ústech. Krabička denně, mnoho nezdarů při pokusu kouření utnout – různé způsoby, úspěchy trvající od několika hodin po několik týdnů. Pokaždé prohraný boj.

I když jsem během těch 20 prohulených roků přešel ke zdravému životnímu stylu a přiklonil jsem se k přírodě, jenom to kouření bylo stále mým zlým stínem. A každý další pokus podlamoval mé sebevědomí.

Pak se to povedlo mně, mé ženě a podaří se to i vám!

Teď už vím, proč byla ta dlouholetá válka bez vítězství. 

Snažil jsem se překonat svou potřebu kouřit silou vůle.

Fígl je v tom, že metoda silné vůle nefunguje: I když najdete řadu důvodů, proč s kouřením skoncovat, stále nosíte v hlavě velmi silné důvody, proč dál kouřit.

To znamená, že když je vaší motivací třeba zlepšení zdraví a vitality, sebekontrola, sebeúcta, úspora peněz, nebo rodina a blízké okolí, na druhé straně je zase motivace, proč kouřit dál – pohodička, uvolnění napětí, zasloužená odměna… každý z kuřáků si tam něco najde.

Tyhle důvody se v hlavě začnou mydlit a přivedou vás zpátky k popelníku – zvítězí psychická závislost.

Nutkání kouřit je jen z menší části fyzická závislost. Většina se děje v našich hlavách.

Neperte se s tím. Vyzrajte na kouření psychologicky

"Tomáš je super. Ví přesně, o čem mluví. Vybrala jsem si ho jako svého průvodce a udělala jsem dobře. Zkoušela jsem všechno: žvýkačky, tabletky, e-cigaretu, i tu směšnou proceduru s helmou
na hlavě a magnety na nohou. Tady Tomáš to má geniální. Každý si to musí vyzkoušet. Mám 2 kamarádky a už jsou zvědavý na tenhle trénink. Jejich slova jsou: když ty jsi přestala, tak už přestane každý."

Renata Š., 47 let, zdravotní sestra, 30 až 40 cigaret denně

"Trénink Nový Dech je kultivovaný projekt jak po stránce obsahové, tak technické. Je otevřený všem věkovým skupinám. Na rozdíl od ostatních forem "prevence kouření" nestraší, ale přirozeným a laskavým způsobem působí na osobnost účastníka. Ten pak sám začíná na sobě pracovat a přestává si spoustu věcí nalhávat. Nakonec sám dojde k vědomému přijetí rizik kouření a rozhodnutí nekouřit."

Mgr. Božena Sekaninová, 72 let, pedagog, 10-15 cigaret denně

Rozmetejte svou závislost ve 21 denním online tréninku

Provedu vás metodou vědomého pochopení, díky které můžete snadno a s radostí přestat kouřit i vy.

 • Nové neuronové spoje neznající kouření

Zhruba 21 dní trvá, než se vytvoří nové neuronové spoje v mozku. V rámci tréninku si kuřácký program změníte na nekuřácký, vytvoří se vám nové neuronové dráhy. Nebudete už mít potřebu kouřit, když budete típat svou poslední cigaretu.

 • Léčba závislosti si žádá svůj čas

Kuřácká závislost je drogová závislost, je to narkomanie, je to nemoc s mezinárodním číslem diagnózy F17. Kouřili jste leta, tak věnujte 3 týdny tomu, abyste přestali.

21denní trénink vám umožní přistoupit k odvykání zodpovědně. To neznamená, že to nebude často sranda, znamená to, že vyléčení své drogové závislosti věnujete patřičnou pozornost a energii, která se vám dlouhodobě vyplatí.

 • Zvýšení pravděpodobnosti úspěchu

Tím, že věnujete odvykání kouření svou pozornost pravidelně každý den po 3 týdny, zvyšujete pravděpodobnost úspěchu, že budete už trvale nekuřákem na více než 70 %.

Při jednodenních sezeních a seminářích používajících tuto metodu je úspěšnost "jen"
kolem 50 %. Což je stále hodně oproti 30 % úspěšnosti, která vás čeká při kombinaci návštěv lékařské poradny a braní léků-oblbováků na přestání kouření.

 • Záruka dlouhodobé účinnosti

Lépe se vám vstřebávají informace po menších dávkách. Každý den trochu než při velkém množství najednou. Kdybych vám naservíroval celý trénink v jednom dni, nejspíš přestanete kouřit, ale nezaručím vám, že navždy, protože mnohé si nebudete vědomě pamatovat.

 • Protože online si to můžeme dovolit

Je nepravděpodobné, že byste měli čas, chuť a peníze se se mnou scházet denně třeba i jen 14 dní, abyste přestali kouřit. To by vám váš kuřácký démon omlátil o hlavu jako totální nesmysl.

Proto se sezení dělají jednodenní, nebo opakovaně po dlouhých intervalech. Jenže jejich úspěšnost je mnohem nižší. Jelikož tato metoda nevyžaduje osobní kontakt, můžeme si dovolit se setkávat 21 dní v řadě za sebou. Přes internet.

Vstupem do tréninku Nový dech získáte

 • 1
  21denní online trénink v členské sekci na 30 minut denně

Každý den si pustíte zhruba 20minutové video, ve kterém dostanete úkol. Psychologický a motivační trénink postupně graduje – na konci bez zaváhání típnete svou poslední cigaretu.

 • 2
  + 90 dní podpory e-mailem

I když vyhodíte krabičku, budu na vás stále myslet. Po ukončení kurzu vám budu 90 dní posílat motivaci, rady, tipy a triky, jak se vypořádávat
s nástrahami kuřáckého démona.

 • 3
  Motivační SMS na 30 dní

30 dní po absolvování 21denní odvykací kůry budete denně dostávat motivační SMSky, které vás podpoří v nejtěžších chvílích.

 • 4
  Uzavřená Facebook skupina

Musíme si pomáhat. Proto dostanete přístup do uzavřené FB skupiny absolventů kurzu, která je parádní pro sdílení a vzájemnou podporu.

 • 5
  Dveře navždy otevřené

I kdybyste náhodou někdy zaškobrtli, přístup do online tréninku vám zůstává navždy otevřený! Můžete se kdykoliv vrátit.

Vy potřebujete jediné – chtít přestat kouřit. Ostatní spolu zvládneme.

Počítejte se mnou

Pokud patříte mezi slabší kuřáky a vykouříte zhruba 5 cigaret denně, pak při ceně krabičky 100 Kč utratíte za rok za cigarety 9 125 Kč.

Pokud kouříte krabičku denně, prokouříte ročně neuvěřitelných 36 500 Kč!

To je mnohem víc než obvyklá cena kurzu.

Vstupte do tréninku za:

1 990 Kč *

* Nabízím slevu 50% studentům, důchodcům, zdravotním sestrám, učitelům mateřských, základních a středních škol, rodičům na rodičovské dovolené. Pokud jste ve finančně napjaté situaci a částka je pro Vás moc vysoká, napište mi na info@novydech.cz

Jestli opravdu chcete přestat kouřit (což nejspíš chcete, protože jinak byste tuto stránku nečetli), pak vězte, že nikdy nepřijde vhodnější doba než teď. Odsouvání je jedním z projevů závislosti.

S kouřením dokáže díky tréninku přestat naprosto kdokoliv a kdykoliv

Například Bětka, která má v práci fofr:

"Trénink Nový Dech mi pomohl výborně psychicky zvládnout dost tvrdý počáteční absťák, díky kterému jsem nikdy nezvládla přestat kouřit a pak už se jen bála vůbec to zkoušet znovu. Doporučuji tedy každému, kdo má strach přestat."

Bětka, 39 let, marketingová specialistka, 25 cigaret denně

Nebo Mária, jejíž prvotní obavy trénink rychle rozcupoval:

"Přihlásila jsem se s určitým rizikem, buď anebo... Moc jsem si nevěřila. Ovšem průběh tréninku byl od 1. dne úžasně zajímavý, že jsem se těšila na každý den a brzy jsem věděla, že to určitě zvládnu. Nechci být generál, nemám ještě vyhráno, ale díky tomu, že to už není zákaz, ale nadhled, věřím, že tam znovu nespadnu. Jsem nadšená a moc děkuju Tomáši, Váš upřímný zájem nám pomoci je přesvědčivý."

Mária Markusová, 61 let, zdravotní sestra, 15 až 20 cigaret denně

Tady jsou 3 důkazy,
že přestat kouřit není tak obtížné,
jak jste si doposud mysleli:

 • 74 % absolventů tréninku Nový Dech úspěšně přestalo kouřit.
 • 87 % absolventů hodnotí přínos tréninku čísly 8 až 10 z deseti.
 • 100 % absolventů doporučuje online trénink Nový Dech ostatním kuřákům.

Čím dřív do tréninku vstoupíte,

tím dřív budete šťastnější

Jakmile se vám povede uhasit „ten věčný dým“, začnete si sebe sama víc vážit a cítit se líp.

Abych vám tu radost při odvykání ještě znásobil, k tréninku, který obsahuje:

 • 1
  21denní online trénink v členské sekci na 1 hodinu denně,
 • 2
  90 dní podpory e-mailem,
 • 3
  30 dní motivačních SMS,
 • 4
  uzavřená Facebook skupina,
 • 5
  dveře navždy otevřené,

Navíc přidám BONUSY, s nimiž je už skoro teď kouření součástí minulosti:

 • motivační audionahrávky pro snazší odvykání
 • na posílení motivace a vůle nekouřit,
 • na podporu zdravého vztahu k sobě a ke svému tělu.
 • 100% garance vrácení peněž do 6 měsíců

Jistota vrácení peněz 6 měsíců v plné výši, pokud znovu začnete kouřit.

Vstupte do tréninku za:

1 990 Kč *

Navíc ušetříte za cigarety. Ty největší bonusy ale nelze vyčíslit:
Je to skvělý pocit svobody, obnovená sebejistota a zdraví.

* Nabízím slevu 50% studentům, důchodcům, zdravotním sestrám, učitelům mateřských, základních a středních škol, rodičům na rodičovské dovolené. Pokud jste ve finančně napjaté situaci a částka je pro Vás moc vysoká, napište mi na info@novydech.cz

Jmenuji se Tomáš Kramár

Mám za sebou vedení desítek seminářů, workshopů a přednášek. Každá z mých prací v životě obsahovala výrazný prvek předávání a sdílení znalostí a zkušeností, jakmile to bylo možné.

Věnoval jsem se ochraně občanských práv a boji proti korupci, začal jsem učit občany hlídat své úředníky a politiky a úředníky a politiky jsem učil odpovědnému a transparentnímu rozhodování. Když jsem se věnoval přírodnímu stavitelství, vedl jsem semináře a praktické kurzy stavění hliněných pecí.

A když jsem po 20 letech vyhrál nad kouřením, rozhodl jsem se o to podělit s vámi. Ne jako doktor, ani terapeut, ani prodavač různých metod. Ale jako člověk, který si tím problémem sám prošel a naučil se ho vyřešit pochopením a postupným zdoláním.

Teď jste na řadě VY

Budete stejně nadšení, například jako Jindřich:

"Ze začátku jsem se obával vyhození peněz. Jak videa dokážou ovlivnit mojí vůli? Nakonec jsem byl tak neuvěřitelně překvapen, že jsem přestal kouřit opravdu radostně. Rozhodně má cenu těch několik krabiček obětovat a zkusit to!"

Jindřich Dařina, 24 let, tiskař, 15 až 20 cigaret denně

Nejčastější otázky a odpovědi

 • Jak probíhá kurz po technické stránce? Zvládnu to, i když nejsem počítačově zdatný?

Jestli používáte e-maily, občas surfujete na internetu a třeba si prohlížíte videa na YouTube, pak ovládáte všechny technické předpoklady pro úspěšné zvládnutí online kurzu. Po zaplacení kurzu dostanete automaticky e-mailem odkaz na členskou sekci kurzu s vaším jedinečným vstupním heslem.

Pokud vám e-mail nepřijde, podívejte se do nevyžádané či hromadné pošty, případně mi napište e-mail a situaci napravíme.

 • Mohu dát odvykací kurz Nový dech někomu jako dárek?

Ano, můžete darovat kurz někomu, o kom víte, že chce přestat kouřit. Nemá smysl darovat kurz někomu, kdo přestat kouřit nechce.

Aby se kurz nespustil ihned po zaplacení, ale aby si ho mohl aktivovat sám obdarovaný, kupte kurz formou dárkového poukazu, na němž bude uveden jedinečný slevový kód na slevu ve výši 100% ceny.

Dárkový poukaz objednejte e-mailem na info@novydech.cz, na základě objednávky obdržíte fakturu.

 • Je vhodné kombinovat kurz s užíváním Champixu, nikotinových náhražek nebo elektronické cigarety?

Je to možné, ale vhodné to není. Nedoporučuji zejména nikotinové náhražky (žvýkačky, náplasti apod.).

Pokud už Champix užíváte, doberte množství, které máte zakoupené. Pokud zvažujete užívání Champixu, tak ho raději zavrhněte. Champix funguje dle dostupných informací zhruba
na třetinu lidí, protože jen třetina lidí má v sobě receptory, na které se Champix váže.

Na ostatní lidi vůbec nefunguje. Při jeho ceně je to zbytečné riziko vyhozených peněz. Takže se rozhodněte, že to zvládnete bez něj.

Pokud už kouříte elektronické cigarety, kuřte je i nadále v průběhu kurzu. Pokud zvažujete přechod z běžných cigaret na elektronické, tak to nedělejte, protože tím se závislosti
na nikotinu nezbavíte, naopak ji můžete ještě posílit.

 • Je kurz vhodný i pro odvykání závislosti na elektronických cigaretách?

Ano, je. Některé úkoly nebudete moct plnit s elektronickou cigaretou, ale to nevadí. Postupujte tréninkem stejně, jako byste kouřili běžné cigarety, skončete se svými elektronickými v momentě, kdy se v kurzu končí s kouřením.

 • Bojím se, že po skončení s kouřením přiberu na váze. Řeší se v kurzu i tento problém?

Ano, tomuto tématu se v kurzu věnuji hodně. Někteří lidé se mírnému přibrání na váze
(2 až 4 kg) neubrání, protože kouření zrychluje metabolismus a po jeho skončení se jim metabolismus zpomalí, ať dělají, co dělají.

Po čase se však můžete vrátit ke své původní váze. Psychologická metoda, na které je kurz Nový dech postaven, předchází většímu přibrání na váze. K tomu totiž dochází, když kuřáci odvykají tak, že svou potřebu kouřit potlačují, přemáhají a zahánějí.

Díky Novému dechu pochopíte, že nic potlačovat nemusíte.

 • Jsem těhotná. Je pro mě dobré přestávat kouřit?
Největší vliv na to, zda dítě začne kouřit nebo ne, mají jeho rodiče.

Pro vaše miminko je to dobré v každém případě. Pokud se obáváte vlivu vašeho absťáku a stresu na miminko, tak kouření na něj má určitě horší vliv. Navíc, jestli vás kouření s ohledem na miminko trápí, což evidentně trápí, jinak byste toto teď nečetla, pak se stresujete svým špatným svědomím z toho, že kouříte, a bude pro vás úleva, když přestanete.

V kurzu navíc získáte i motivační audionáhravku určenou přímo pro rodiče.

 • 1
  21denní online trénink v členské sekci na 30 minut denně

Každý den si pustíte zhruba 20minutové video, ve kterém dostanete úkol. Psychologický a motivační trénink postupně graduje – na konci bez zaváhání típnete svou poslední cigaretu.

 • 2
  90 dní podpory e-mailem

I když vyhodíte krabičku, budu na vás stále myslet. Po ukončení kurzu vám budu 90 dní posílat motivaci, rady, tipy a triky, jak se vypořádávat
s nástrahami kuřáckého démona.

 • 3
  Motivační SMS na 30 dní

30 dní po absolvování 21denní odvykací kůry budete denně dostávat motivační SMSky, které vás podpoří v nejtěžších chvílích.

 • 4
  Uzavřená Facebook skupina

Musíme si pomáhat. Proto dostanete přístup do uzavřené FB skupiny absolventů kurzu, která je parádní pro sdílení a vzájemnou podporu.

 • 5
  Dveře navždy otevřené

I kdybyste náhodou někdy zaškobrtli, přístup do online tréninku vám zůstává navždy otevřený! Můžete se kdykoliv vrátit.

A navíc

 • Motivační audionahrávky pro snazší odvykání

Posílení motivace a vůle nekouřit, na podporu zdravého vztahu k sobě a ke svému tělu.

 • 100% garance vrácení peněž do 6 měsíců

Jistota vrácení peněz 6 měsíců v plné výši, pokud znovu začnete kouřit.

Vstupte do tréninku za:

1 990 Kč *

* Nabízím slevu 50% studentům, důchodcům, zdravotním sestrám, učitelům mateřských, základních a středních škol, rodičům na rodičovské dovolené. Pokud jste ve finančně napjaté situaci a částka je pro Vás moc vysoká, napište mi na info@novydech.cz

Jak jinak zatočit se svou závislostí než díky osvědčenému 21dennímu tréninku?

3 týdenní trénink vás provede příjemným odvykáním. V závěru s radostí típnete svou poslední cigaretu v životě a načnete novou éru života bez kouření.