Nechte svou závislost v klidu rozplynout...

... a přihlaste se do online programu Nový Dech

100% GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

180 dnů poctivé garance!
Pokud vám to nevyjde a znovu začnete kouřit, vrátím vám peníze.

ZABEZPEČENÁ PLATBA

Vaše platba probíhá přes ověřenou a zabezpečenou bránu GoPay, která používá pokročilé šifrování dat.

OSOBNÍ PODPORA

Přestaňte kouřit s radostí celá firma - www.novydech.cz

Nebudete sami. Komunita v uzavřené skupině, kontinuální podpora a možnost klást otázky.

Vyplňte svou objednávku a klikněte na tlačítko odeslat:

"Můj kuřácký kašel byl už dost protivný mé ženě i mně, ale co bylo vážně špatný, moje 22 měsíční holčička mě začala napodobovat. Už u čtvrtého dne jsem věděl, že přestanu kouřit, a postupem času jsem si natrénoval, jak to zvládnu."

Kamil Seďa, 36 let, šéfkuchař, 30 až 40 cigaret denně

"Trénink Nový Dech mi pomohl výborně psychicky zvládnout dost tvrdý počáteční absťák, díky kterému jsem nikdy nezvládla přestat kouřit a pak už se jen bála vůbec to zkoušet znovu. Doporučuji tedy každému, kdo má strach přestat."

Bětka, 39 let, marketingová specialistka, 25 cigaret denně

"Tomáš je super. Ví přesně, o čem mluví. Vybrala jsem si ho jako svého průvodce a udělala jsem dobře. Zkoušela jsem všechno: žvýkačky, tabletky, e-cigaretu, i tu směšnou proceduru s helmou
na hlavě a magnety na nohou. Tady Tomáš to má geniální. Každý si to musí vyzkoušet. Mám 2 kamarádky a už jsou zvědavý na tenhle trénink. Jejich slova jsou: když ty jsi přestala, tak už přestane každý."

Renata Š., 47 let, zdravotní sestra, 30 až 40 cigaret denně

"Trénink Nový Dech je kultivovaný projekt jak po stránce obsahové, tak technické. Je otevřený všem věkovým skupinám. Na rozdíl od ostatních forem "prevence kouření" nestraší, ale přirozeným a laskavým způsobem působí na osobnost účastníka. Ten pak sám začíná na sobě pracovat a přestává si spoustu věcí nalhávat. Nakonec sám dojde k vědomému přijetí rizik kouření a rozhodnutí nekouřit."

Mgr. Božena Sekaninová, 72 let, pedagog, 10-15 cigaret denně