Přestat kouřit jde totiž jedině s radostí

Dnes jsem paradoxně rád, že jsem nezvítězil nad nikotinem silou vůle. Protože bych se nestal tím šťastným nekuřákem, který vědomě prokouknul lest a klam cigaret, a nemohl bych típnout tu svou poslední s radostí a úlevou a spíše s podivem nad tím, že jsem nesmyslně prokouřil tolik let. A jelikož jsem z toho tak nadšený, chci se s vámi o svou radost podělit. Podařilo se to mně i mé ženě a podaří se to i vám!

Nový Dech je moje velká srdeční záležitost, protože přestat kouřit představovalo v mém životě zásadní zlom. Navíc je to můj první projekt v oblasti online vzdělávání a online podnikání. Celý jsem ho vystavěl sám doma "na koleni". Chci, aby tento projekt primárně pomáhal.

Co funguje, to sdílím!

Mám v životě za sebou vedení desítek seminářů, workshopů a přednášek. Každá má práce v životě obsahovala výrazný prvek předávání a sdílení mých znalostí a zkušeností, jakmile to bylo možné. Když jsem se věnoval ochraně občanských práv a boji proti korupci, začal jsem učit občany hlídat své úředníky a politiky a úředníky a politiky jsem učil odpovědnému a transparentnímu rozhodování. V oblasti přírodního stavitelství jsem pak opět vedl semináře a praktické kurzy stavění hliněných pecí.

Zkrátka, když objevím nebo se naučím něco, co funguje, mám potřebu to hned sdílet s ostatními. Stejné je to s Novým Dechem. Sdílím ho s vámi!

Stáhněte si zdarma můj ebook

Popisuji v něm svou zkušenost s přestáním kouřit a celou metodu vědomého pochopení, díky které můžete snadno a s radostí přestat kouřit i vy. Vložte e-mail, na který vám ebook pošlu:

Stisknutím tlačítka "Chci ebook zdarma", souhlasíte s tím, že vám pošlu na vložený e-mail ebook Jak úspěšně přestat kouřit a dále vám budu posílat jen e-maily se stejnou nebo příbuznou tématikou. 

Pro získání ještě potvrďte ověření e-mailu, které vám bude do schránky ihned odesláno. Pokud už nebudete chtít žádné e-maily ode mě dále dostávat, kdykoli se můžete odhlásit a tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu, který najdete na konci každého e-mailu. Více viz ochrana vašich osobních údajů.

KDO JE TOMÁŠ KRAMÁR?

Nejsem ani doktor, ani terapeut, ani prodavač různých metod. Má hlavní kvalifikace k tomu, abych vás provedl cestou ke svobodě od cigaret, plyne z toho, že jsem 20 let kouřil krabičku denně a mnohokrát jsem se za tu dobu pokusil přestat. Různými způsoby a s úspěchy trvajícími od několika hodin po několik týdnů. A vždy to byl boj, který jsem nakonec vzdal. Teď už ale vím, proč jsem bojoval zbytečně: protože jsem bojoval - překonával svou potřebu kouřit - silou vůle.

Přitom jsem během těch 20 kuřáckých let prošel velkým vývojem ke zdravému životnímu stylu, začal jsem zdravě jíst, více a lépe se pohybovat, odstěhoval jsem se do přírody, začal pracovat se dřevem a hlínou jako stavebními materiály (až jsem si nakonec postavil i dům) a více se věnovat svému osobnímu rozvoji a své rodině. Jen to kouření nade mnou stále viselo jak Damoklův meč a každý další neúspěšný pokus (i přes narození dítěte!) jen více a více podlamoval mé sebevědomí. Jsem slaboch - tak zněla příchuť každé cigarety.